На Хортиці 15-21 серпня відбудеться Мистецький форум

На Хортиці 15-21 серпня відбудеться Мистецький форум

Чи спроможний український Схід, який вважається промисловим та не надто орієнтованим національно, сприймати сучасну українську культуру? Звичайно! Коли не виголошувати мешканцям нудні тези в телевізорі, а зачепити їхні емоції. Запропонувавши безпосереднє знайомство з відомими на весь світ художниками, письменниками, кінематографістами та їхніми творами. І не деінде, як на славетній Хортиці – окрасі Запоріжжя і дивові України.

Мистецький Форум 2020 картинка
Сонце української культури встає на Хортиці:)

Тож зустрічаймо: з 15 по 21 серпня тут відбудеться масштабний Мистецький форум, який організовують запорізька «Платформа спільних дій», «Запорізький медіа-центр», Національна спілка художників України, Національний заповідник «Хортиця». До них планує долучитися також Світовий конгрес українців.

До речі, митці дуже скучили за глядачами й слухачами і дуже чекають на зустрічі з ними, а також один з одним, громадськістю, моральними авторитетами, партнерами і меценатами.

В умовах коронакризи треба гуртуватися, аби не просто пристосуватися до незвичних умов життя, а віднайти нові сенси, орієнтири, намацати тренди.

Те, що українська культура впродовж багатьох століть вписує себе у спільний гобелен європейської цивілізації, – аксіома. Наразі потрібно, аби її фарби засяяли на ньому ще яскравіше. І саме зв’язок митців та моральних авторитетів з небайдужим громадянами, представниками посольств і фондів відкриють нові двері до творчості і розвою культурного життя.

У сучасному суспільстві саме стратегії культурного розвитку стають рушійною силою економічного зростання і національного зміцнення держави.

АртФорум 2020 фото
Запрошують запорізька «Платформа спільних дій», «Запорізький медіа-центр», НСХУ, НЗ «Хортиця»

А на Мистецькому форумі зберуться не лише митці, а й їхні провідники до поціновувачів – галеристи, видавці, керівники фондів, дипломати, меценатми, держслужбовці, експерти з різних кіл, політологи, історики, культурологи, представники бізнесу та місцевого самоврядування.

Не прогавте! З 15 по 21 серпня на Хортиці у вас є можливість зустрітися з культурними діячами, які творять нашу країну – сучасну та модерну.

В програмою та учасниками «МИГ» познайомить читачів додатково.

Ганна Чуприна

(Visited 326 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


1 Comment

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *