Між Зеленим Гаєм та Мелітополем шляховики закінчують ремонт дороги М-18

Між Зеленим Гаєм та Мелітополем шляховики закінчують ремонт дороги М-18

Поточний ремонт траси Харків — Сімферополь під Мелітополем виходить на завершальний етап. Про це повідомляє прес-центр Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

У поточному році на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області було повністю відремонтовано автодорогу Н-30 “Василівка — Бердянськ”.

Також шляховики почали відновлення асфальтобетонного покриття з упорядкуванням придорожньої смуги на трасі М-18 “Харків — Сімферополь — Алушта — Ялта”.

Тут проведено як поточний, так і капітальний ремонт окремих ділянок. Зокрема, добігає кінця поточний середній ремонт двох ділянок траси — від села Зелений Гай до міста Мелітополь. Там роботи виконує новий гравець на українському ринку дорожніх робіт — компанія “Озалтін” (ÖZALTIN İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ).

Від Зеленого Гаю до Зразкового Михайлівського району дорожники майже завершили роботи з укладання вирівнюючого шару та розпочали наносити верхній шар покриття. А між Зразковим та власне Мелітополем повністю виконано фрезерування та регенерацію (стабілізацію) дорожнього одягу. Наразі працівники “Озалтіну” приступили до укладання вирівнюючого шару.

По завершенню всіх дорожніх робіт, підрядник приступить до заміни дорожніх знаків, встановлення сигнальних стовпчиків та нанесення дорожньої розмітки.

Фото прес-центру Служби автомобільних доріг у Запорізькій області

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *