"Мистецький Форум" проти буденності та духовного голоду

"Мистецький Форум" проти буденності та духовного голоду

Напередодні Дня Незалежності, з 15 по 21 серпня, у Запоріжжі відбудеться “Мистецький Форум”. Чи потрібні Запоріжжю такі культурні проєкти, “МИГ” поцікавився у модераторки події Олени Сиваш

– Знаєте, є такий вислів: «Будні роблять людей буденними», – відповіла пані Олена. – Це, дійсно, так. Занадто багато буденного у житті, як окремої людини, так і міста в цілому. А, за великим рахунком, і у країні в цілому. І це – на тлі культурної спадщини, яку маємо, але не бережемо. На тлі величезного культурного потенціалу, який маємо сьогодні, але не використовуємо, не реалізовуємо, не розвиваємо.

Людям не вистачає духовної «їжі». Те, що пропонує телевізор і інтернет, не завжди «їстівне»))) Концерти гастролюючих «поп-зірок» – це прекрасно, але недостатньо, щоб говорити про сприятливий арт-клімат Запоріжжя.

Тому кожна зустріч з митцями, презентації, виставки, прем‘єри стають подією в культурному житті міста. Але вони не можуть втамувати жагу до прекрасного. Їх недостатньо.

А про масштабні культурні проекти я взагалі мовчу. Їх апріорі не може бути забагато! По-перше, це складно організаційно, по-друге, затратно фінансово, по-третє, вимагає супер круту команду ентузіастів.

Поєднати ці три чинники вдалося завдяки менеджерському таланту і лідерським якостям знаної і шанованої в Україні громадської активістки, волонтерки, моєї колеги по журналістському цеху Тетяни Орлової. Саме вона змогла з’акомулювати навколо ідеї Арт-форуму однодумців і професіоналів. І саме завдяки цим людям запоріжці зз 15 по 21 серпня опиняться у центрі надпотужного «арт-вибуху»!

Такої концентрації хедлайнерів Зпоріжжя ще не знало! Що не ім‘я, то легенда, жива класика, ТОП-митець! І ось вони, поруч, на відстані протягнутої руки (про соціальну дистанцію, звичайно, не забуваємо😉)! Хочеш, став питання, обговорюй актуальні проблеми, оцінюй творчість, дискутуй, бери автограф, фотографуйся разом!

Впевнена, що думки, ідеї, враження, емоції, які подарує кожному відвідувачу Мистецький Форум на Хортиці, залишаться з ними надовго! Принаймні, до наступного фестивалю точно!

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *