Про це повідомляє The Times, передає Укрінформ.
Видання пише, що керівниця апарату президента США Сьюзі Вайлс, яку сам Трамп називає «крижаною леді», виграла свою першу велику битву цього тижня, відмовивши Ілону Маску в наданні постійного офісу в Західному крилі Білого дому.
Сьюзі Уайлз із Дональдом Трампом у жовтні 2024 року – вона була першою, кого Трамп оголосив, назвавши її головою свого апарату
Як зазначається, 67-річна Вайлс, перша жінка на чолі президентського апарату, виклала правила для співробітників, давши зрозуміти, що «будь-хто, від кого не можна розраховувати на співпрацю і зосередженість на наших спільних цілях, не буде працювати в Західному крилі».
Вона попередила, що не потерпить «людей, які хочуть грати самостійно або бути зіркою».
«Ніхто краще за Вайлз, з її багаторічним досвідом управління людьми з великим его, не знає, наскільки важко буде стримувати Маска, який продовжує часто відвідувати Західне крило. Однак її кроки цього тижня підтвердили її роль сторожа президента, навіть від найбагатшої людини світу, який був всюди поруч із Трампом після того, як він переїхав до Мар-а-Лаго наприкінці минулого року», – зазначає видання.
Одним із головних обов’язків керівника апарату є управління часом президента та тим, хто має до нього доступ.
Як повідомляє The Daily Mail, Маск наполягав на офісі поряд з Овальним кабінетом, але його команда натомість базуватиметься в будівлі Ейзенхауера, яка розташована через дорогу від Білого дому.
Ілон Маск, як керівник департаменту буде підзвітним Сьюзі Вайлз, що свідчить про її контроль над Білим домом.
Одним із головних обов’язків керівника апарату є управління часом президента та тим, хто має до нього доступ.
Джерела:
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3952827-masku-vidmovili-v-ofisi-poruc-z-ovalnim-kabinetom-trampa-the-times.html
/tsn.ua/svit/maska-viturili-z-bilogo-domu-v-aparati-trampa-svyatkuyut-peremogu-2752380.html