Літак із евакуйованими українцями з Китаю приземлився у аеропорту "Бориспіль" на дозаправку

МВД: Самолет с украинцами из Уханя приземлился в Борисполе на дозаправку и вылетит в Харьков

https://interfax.com.ua/media/thumbs/images/2018/10/p7OUuB5MbIkI.jpg

Самолет Боинг 737-73V компании SkyUp с эвакуируемыми из Китая более 70 людьми, в т.ч. иностранцами, утром в четверг приземлился в киевском аэропорту “Борисполь” на дозаправку, после чего отправится в Международный аэропорт Харьков, сообщается на странице Министерства внутренних дел Украины в соцсети Facebook.

“По докладам экипажа и медперсонала сопровождения все на борту самолета здоровы и могут продолжать полет”, – говорится в сообщении.

 

Там він дозаправиться пальним і вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків. За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу, всі на борту літака здорові та можуть продовжувати політ.

Сьогодні зранку, 20 лютого, о 9:40 годині, український пасажирський літак спецрейсу «PQ 7302» із евакуйованими з КНР громадянами здійснив посадку в міжнародному аеропорту міста Бориспіль.

На борту повітряного судна авіакомпанії SkyUp перебувають 45 громадян України і 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі.

Неодноразові суворі санітарно-епідеміологічні перевірки стану їхнього здоров’я, проведені китайською владою під час посадки на борт у КНР, під час проміжної посадки в м. Алма-Ати у Казахстані, а також контроль їхнього стану на борту літака під час польоту фаховими лікарями МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані не мають жодних симптомів хвороби і є здоровими.

Після прибуття усіма особами на борту буде пройдено належний прикордонний контроль із дотриманням всіх норм і правил санітарно-епідеміологічної безпеки відповідно до Міжнародних медико-санітарних правил Всесвітньої організації охорони здоров’я у спеціальній відокремленій зоні летовища.

Спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції їх буде доправлено на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавської області.

Протягом 14 днів там вони перебуватимуть в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарного-епідеміологічного контролю та безпеки. Всі протиправні спроби перешкоджання розміщенню евакуйованих на цьому об’єкті або порушення режиму їхньої обсервації будуть припинені Нацполіцією та Нацгвардією відповідно до вимог Закону та рішення урядового штабу.

МВС України констатує, що загрози здоров’ю громадян відсутні, спільно з МОЗ проводяться активні профілактичні заходи.

Закликаємо громадян України не піддаватися на провокації, не порушувати Закон, дотримуватися публічного порядку і безпеки, не скоювати протиправних дій та з розумінням поставитися до необхідності вжиття таких тимчасових обмежувальних заходів щодо наших громадян та іноземців, які потребують допомоги держави Україна у складній ситуації.

Департамент комунікації МВС України

mvs.gov.ua/ua/news/28328_Litak_iz_evakuyovanimi_ukraincyami_z_Kitayu_prizemlivsya_u_aeroportu_Borispil_na_dozapravku.htm

(Visited 13 times, 1 visits today)