Кожна запорізька сім'я має бути спортивною!:)

Кожна запорізька сім'я має бути спортивною!:)

Днями у центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай» відбулися масштабні свята – «Фестиваль сім’ї-2019», організований коаліцією громадських організацій, Радою церков за підтримки Запорізької ОДА та міськради, і  «Ярмарок спорту», що силами громадської спілки «Асоціація спортивних організацій» активно пропагує різноманітні, у тому числі оригінальні види спорту та здоровий спосіб життя уже вп’яте.

«Фестиваль сім’ї» традиційно проходив під гаслом «Щаслива родина – міцна країна!”.

Тому урочистості органічно розпочалися «Парадом щасливих сімей». Кілька сотень запорізьких родин у супроводі аніматорів пройшли колоною від Майдану Волі до парку.

Після вітань від влади дорослі й дітлахи занурилися у вир активностей, які пропонували організатори.

Незважаючи на спеку, що впала на Запоріжжя у вихідні, «Дубовий гай» нуртував  людським морем. Цікавість відвідувачів викликали майданчики соціальних професій, «Лікар для кожної сім’ї», «Містечко дитинства», локація клубу «Рівні можливості», «Лікування за допомогою тварин» для дітей з особливими потребами,  публічний лекторій  на теми прав людини, критичного мислення та медіа грамотності.

Органічною складовою сімейного свята став «Ярмарок спорту», на якому демонстрували  свої можливості різноманітні спортивні асоціації, школи, клуби та секції.

“У нас із «Фестивалем сім’ї» прекрасні партнерські стосунки, – розповідає голова ГС «Асоціація спортивних організацій» Антон Карнаух.Бо ми вважаємо, що кожна сім’я має бути спортивною:). Формати фестивалів дещо різні, але в головному суміщуються та гарно доповнюють одне одного”.

На «Ярмарку спорту» працювали 70 локацій, на яких у перший день відбулися показові виступи учасників близько 60 колективів та різноманітні ігри за участі відвідувачів свята.

 

 

На локаціях найактивніші хлопчики та дівчатка отримували спеціальні жетони, які надвечір стали «мандатом» на отримання призів – тисяча подарунків у вигляді предметів спортивного інвентарю та абонементів на відвідування секцій чи клубів знайшли своїх щасливих господарів.

Другого дня за не меншої кількості відвідувачів та глядачів у «Дубовому гаю» відбулося близько десяти змагань, турнірів та чемпіонатів.

Ганна Чуприна, фото автора та з сайту www.zoda.gov.ua

МИГ «Ярмарок спорту» продемонстрував силу громадських організацій, що в єдності між собою та співпраці з владою у змозі творити акції європейського рівня. Детальніше про організацію події, «Асоціацію спортивних організацій» та її участь у коаліції «Запорізька Рада Реформ» читайте в найближчих номерах «МИГа» під рубрикою «Громадськість за європейське та зелене Запоріжжя».

 

(Visited 114 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *