Індустріальним парком «Червоноград» керуватиме запорізька фірма
Депутати Червоноградської міської ради на Львівщині проголосували за затвердження керуючої компанії для індустріального парку «Червоноград».
Про це повідомляється на Facebook-сторінці міськради.
Переможцем стало ТОВ «Скіфський степ» із Запоріжжя.
Зазначається, що найближчим часом планується зустріч керівника компанії з депутатами.
ТОВ «Скіфський степ», за даними сервісу YouControl, зареєстроване у Запоріжжі
Основний вид діяльності – надання в оренду чи експлуатацію власного і орендованого нерухомого майна.
Співвласниками компанії є Марина Мацегорова і Борис Шестопалов.
Хто такий Борис Шестопалов
Борис Шестопалов – відомий у Запоріжжі підприємець, пов’язаний із металургією, виробництвом хліба та низкою інших галузей.
Зокрема, у 2015 році він заснував GFS Group (Global Food Solution), яка випускає ягідні концентрати, напої, снеки та сендвічі.
Компанія співпрацює з мережею автозаправних комплексів WOG.
«Станом на 2021 рік сукупний обсяг продажів усіх моїх бізнесів – близько 3 млрд грн», – розповідав підприємець у проєкті «Перший мільйон з Борисом Давиденком».
GFS Group має договори на постачання продуктів ЗСУ та постачає продукти міжнародним організаціям, що працюють в Україні – World Central Kitchen та World Food Programme.
Індустріальний парк «Червоноград» було створено 2 квітня 2024 року в рамках реалізації проекту справедливої трансформації вугільних регіонів.
В індустріальному парку площею 63 га планується створити 3250 робочих місць.
Зосереджені підприємства будуть орієнтовані на переробну промисловість: виробництво харчових продуктів, меблів, паперу та паперових виробів, неметалевої мінеральної продукції, готових металевих виробів, машин і устаткування, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, на деревообробку, виготовлення виробів з деревини та корка.
Також на території парку проводитимуться науково-технічні дослідження, працюватимуть лабораторії, в тому числі з незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції.
У майбутньому планується використання парком терикона колишньої шахти, що може стати пілотним для України проектом ревіталізації териконів та використання їх для потреб громади.
Фото – візуалізація проекту індустріального парку в Червонограді (InVenture)