▪️До повномасштабного вторгнення Наталія Агафонова проживала в Мелітополі. Вона працювала рефері з вільної боротьби у міжнародній організації United World Wrestling.
У 2022 році разом із чоловіком вона приєдналася до лав окупантів і вступила в так зване «народне ополчення», яке займається переслідуванням проукраїнських громадян.
▪️Інша колаборантка, Вікторія Хапіліна, зараз працює вчителем фізкультури в захопленій школі Чонгару. Там вона проводить пропагандистські спортивні заходи, допомагаючи окупантам промивати мізки українським дітям.
До вторгнення вона була відомою легкоатлеткою, майстром спорту з Мелітополя. Хапіліна представляла Україну на міжнародних змаганнях. У 2020 році її дискваліфікували на 4 роки за допінг.