Колегіантки «Січового колегіуму» – наймодніші красуні «Зірки-фесту»

Колегіантки «Січового колегіуму» – наймодніші красуні «Зірки-фесту»

Карантинні обмеження не стали на заваді керівникам гуртків дистанційно продовжувати роботу з учнями та надихати їх на нові творчі здобутки.

Нещодавно завершився дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірка-фест. Київська веселка», який проводився за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації і телепроєкту «Зірка-фест». Головна мета телепроєкту «Зірка-фест» — створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, взаємозбагачення культурних традицій. Залучення меценатів та спонсорів до підтримки творчої молоді. Обмін досвідом творчої діяльності композиторів, поетів, музичних керівників, продюсерів та молодих виконавців.

Колегіанти запорізького «Січового колегіуму» не могли оминути можливість проявити себе і з радістю взяли участь у фестивалі. Вони не просто представили авторську колекцію, розроблену на заняттях гуртка «Студія моди та краси» під керівництвом Світлани Тарлинської, а й отримали Гран-Прі за свою кропітку роботу та креативний підхід.

Володарі Гран-Прі отримали подарунковий сертифікат на проходження двотижневого освітнього онлайн курсу «Дизайн мислення для творчих дітей» з відомим арт-психологом. Головним подарунком для всіх учасників фестивалю стала онлайн творча майстерня з зірками сцени.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *