Керівниця «Козацького ліцею» отримала заслужене визнання Верховної Ради України

Керівниця «Козацького ліцею» отримала заслужене визнання Верховної Ради України

Відбулася церемонія нагородження лауреатів щорічної Премії Верховної Ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Одну з таких нагород отримала директор комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей»» Запорізької обласної ради Оксана Олександрівна Губіна:

— Лауреатів з усієї України (24 представники всіх областей) вітали  у стінах Верховної Ради, – поділилася враженнями Оксана Губіна. – Відбулася робоча зустріч із головою Комітету з питань освіти і науки Сергієм Бабаком. Педагоги обговорювали проблемні питання щодо роботи в умовах карантину. Зустріч була дуже теплою. Важливо, що нас чують.

В урочистій обстановці нагороди вручив голова Верховної Ради України Дмитро Разумков та привітав усіх присутніх педагогів із прийдешнім святом – Днем учителя.

— Якийсь цікавий збіг обставин: статут «Козацького ліцею» погоджувався протягом дев’яти місяців і моя нагорода йшла так само  –  дев’ять місяців. Висновок один — все відбувається вчасно, – впевнена Оксана Губіна.

Уже по приїзді у рідне місто та завітавши до стін рідного учбового закладу, щаслива володарка нагороди приймала вітання від учнів та педагогів.

— Дуже вдячна своїй великій родині за привітання і теплий прийом. Було несподівано і дуже приємно. Дякую, мій найкращий колектив і наші чудові вихованці! – зазначила Оксана Губіна.

Депутатський корпус та виконавчий апарат Запорізької обласної ради вітає шанованого педагога та зичить подальших перемог на освітянській ниві.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *