«Карпати» виходять з карантину і розпочинають підготовку до матчу з «Олімпіком»

https://fckarpaty.com/upload/content/gallery/2020/06/p1eau4vgml1r1a1cu21fpi1ih910us4.jpg

Сьогодні, 16-го червня, минуло 15 діб після оголошення вимушеного карантину в таборі львівських «Карпат» через спалах захворювання на COVID-19. Впродовж цього періоду гравці та працівники клубу перебували у режимі самоізоляції, обмеживши будь-які контакти, окрім проходження обов’язкових регулярних ПЛР-тестувань. 

Станом на сьогодні, зважаючи на результати проведених ПЛР-тестів, повідомляємо про те, що наразі 8 футболістів та 5 працівників ФК «Карпати» все ще мають ознаки коронавірусу і продовжують залишатися ізольованими. У них не було контактів із іншими гравцями. Гострі симптоми інфікованих відсутні, за винятком втрачених смакових та нюхових властивостей. Усі футболісти знаходяться вдома та регулярно звітують про стан свого здоров’я. 

На жаль, гірша ситуація у трьох працівників клубу старшого віку – вони перебувають в лікарнях та отримують всю необхідну медичну допомогу. Їхній стан стабільно задовільний, спостерігається покращення. 

Таким чином команда розпочне тренувальний процес з усіма здоровими гравцями, у тому числі із великою групою зовсім юних карпатівців. Підготовка до відновлення сезону відбуватиметься виключно у закритому режимі, без допуску будь-яких сторонніх осіб. Навіть попри суттєві втрати та простій тренувального процесу, ФК «Карпати» вкотре наголошує, що готовий до боротьби в чемпіонаті.

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

fckarpaty.com/news/21280

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *