Карантин в Запорожье: день первый

Карантин в Запорожье: день первый

В Запорожье сегодня начался карантин, который распространяется на ряд сфер жизни города.

Городская комиссия по вопросам ТБЧС утвердила перечень мероприятий, которые должны быть реализованы. Начали работать мобильные группы, созданные городской властью, которые проверяют выполнение предусмотренных мероприятий.

Городской голова Владимир Буряк, подчеркивает его пресс-служба, сегодня на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» напомнил о необходимости и причинах карантина:

«Перший день карантину.

Містяни, підприємства, установи з розумінням поставилися до ситуації. Але не всі.

До будівлі міськвиконкому зранку прийшла група підприємців, які торгують на ринках, з вимогою відкрити торгівлю.

Ще раз поясню для тих, хто не зрозумів: зараз надзвичайна ситуація, викликана однією з найнебезпечніших за 100 років пандемій, яка не зважає на наші почуття, бажання та побутові проблеми! ВООЗ, МОЗ наполегливо рекомендують заради недопущення розповсюдження вірусу якнайскоріше вводити жорсткий карантин!

Президент України, уряд, Верховна Рада, Держпродспоживслужба вимагають термінових та невідкладних заходів. Тільки один аргумент – за останню добу в Італії померло 350 людей! Причина – первинне нерозуміння глибини проблеми.

Запоріжці, ми на карантині! Жартів немає!.

Звернувся до правоохоронних органів з вимогою невідкладно забезпечити виконання вимог карантину на території м. Запоріжжя! Життя та здоров’я людей понад усе!

Зараз мобільні групи, які створила міська влада, знаходяться на огляді об’єктів. Перевіряється виконання вимог карантину в Запоріжжі. Спочатку будуть попередження, а далі – реальна відповідальність! Про висновки повідомлю пізніше».

(Visited 156 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *