Як правильно пити чай

Дотримання основних правил — це запорука смачного і якісного чайного напою.

Час заварювання залежить від різновиду чаю.

Наприклад, чорний чай витримується 5-6 хвилин, зелений чай — до 15 хвилин, ароматизований чай — не більше 2-3 хвилин.

Правила вживання чаю

Звичайно ж, для отримання справжнього чайного напою необхідно вибрати сорти чаю високої якості і воду. Вода з різними добавками може зіпсувати найдорожчий чай при заварюванні.

Потрібно відзначити, що за в’єтнамською традицією справжній чай заварюється в дощовій воді. Давньокитайські гурмани завозили воду для заварювання чаю виключно з гірських джерел.

Сучасні любителі чаю можуть з легкістю використовувати різні фільтри для очищення води, щоб усунути великий вміст хлору та інших хімічних речовин.

Оптимальний варіант кипіння води повинен проходити три стадії. На першій стадії по краях поверхні води утворюються невеликі пухирці. Збільшення кількості бульбашок характеризує другу стадію кипіння. Таку назву отримано за рахунок утворення білої піни на поверхні води від великого скупчення бульбашок.

Далі відбувається безпосереднє кипіння води, що і є сигналом для заварювання чаю. Правильно заварювати чай необхідно водою на третій стадії кипіння, надмірне кип’ятіння непридатне для чайного напою.

Звичайно ж, чим вищий сорт чайної заварки, тим якісніший виходить напій. На якість одержуваного чаю велике значення надає матеріал заварника.

Оптимальним варіантом є фаянс, фарфор і срібло.

Металеві заварники чайники ні в якому разі не слід використовувати для отримання хорошого і смачного чайного напою.

Посуд необхідно обполоснути окропом кілька разів, після чого насухо витерти рушником або дати висохнути. Обов’язковими умовами отримання справжнього чаю є використання теплої та сухої посуду, в яку засипається заварка і заливається окропом. Після заварювання доцільно накрити чайник кришкою і рушником, щоб аромат не зник.

zdorovia.com.ua/zhinochezdorovya/38737yak-pravilno-piti-chai.html

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *