Як отримати довідку про доходи в електронному вигляді

Головне управління Державної податкової служби України у Запорізькій області надало інформацію, що на вебпорталі Державної податкової служби України (https://tax.gov.ua) працює Електронний кабінет платника, за допомогою якого можна отримати довідку про доходи за 2019 рік в електронному вигляді (про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків).

ГУ ДПС у Запорізькій області підготувало Покрокову інструкцію «Як фізична особа може отримати довідку про свої доходи в Електронному кабінеті платника» та алгоритм отримання електронного цифрового підпису в Акредитованих центрах сертифікації ключів. Презентаційний матеріал  розміщено на сайті ГУ ДПС у Запорізькій області у розділі «Новини» (https://zp.tax.gov.ua/), а також на сторінці ГУ ДПС у Запорізькій області у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/tax.zaporizhzhya/).

Також повідомляємо вам, дану інструкцію можна подивитися на youtube.com за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=2eMQK_n5kO0

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *