Ірма Вітовська: “У нас все о'кей – ми ростемо, ми перемагаємо!”

Ірма Вітовська: “У нас все о'кей – ми ростемо, ми перемагаємо!”

Акторка театру та кіно, продюсерка, громадська діячка Ірма Вітовська – ще одна гостя «Мистецького Форуму», що відбудеться у Запоріжжі 15-21 серпня.

Пані Ірма – заслужена артистка України. Два роки поспіль ставала володаркою національної премії «Золота Дзиґа» в номінації «Краща жіноча роль» і має ще безліч нагород різноманітних кінофестивалів та премій.

Ірма Вітовська першою була відзначена премією Women in art від «HeForShe» у категорії «Театр і кіно», заснованою ООН і Українським інститутом. Кілька років поспіль входить до переліку найвідоміших митців та громадських діячів за версіями видань «Фокуc» і «Новое время».

Одна з крайніх робіт – роль Мами у стрічці режисера Антоніо Лукіча «Мої думки тихі», за яку актриса отримала «Золотого Дюка» на Одеському міжнародному кінофестивалі 2019 року за найкращу акторську роботу.

“Україна – держава в Європі, одна з найбільших. Ми не можемо дозволити не мати амбіцій щодо власного кіно. Єдина проблема – комунікація із засобами інформації, для того, щоб про це трубили. Щоб піднімати планку у нашого глядача, що у нас все о’кей – ми ростемо, ми перемагаємо”.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *