Євросоюз не визнає включення Криму до прикордонних російських територій

Євросоюз не визнає включення Криму до прикордонних російських територій

Євросоюз відреагував на указ президента РФ щодо включення Криму й Севастополя до переліку прикордонних територій Росії. З відповідною заявою виступив речник Представництва ЄС в Україні:

«Згідно з нещодавнім указом Президента Росії, більшу частину Криму та місто Севастополь було додано до переліку прикордонних територій Російської Федерації, у яких особи без російського громадянства не можуть володіти землею.

Європейський Союз не визнає незаконної анексії Кримського півострова Росією. Ця анексія є явним порушенням міжнародного права. Тому Євросоюз не визнає і цей указ, який є ще однією спробою насильницької інтеграції незаконно анексованого півострова у Росію. Крим є частиною України. Указ також порушує норми міжнародного гуманітарного права, оскільки це ще один крок у напрямі нав’язування російського громадянства на півострові. Він також може призвести до свавільного позбавлення майна.

Європейський Союз і надалі очікує, що Росія припинить усі порушення міжнародного права на Кримському півострові. Європейський Союз є непохитним у своїй підтримці незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її кордонів, визнаних міжнародною спільнотою».

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *