Європейський інвестиційний банк допомагає Запоріжжю придбати 46 автобусів та електробусів

Європейський інвестиційний банк допомагає Запоріжжю придбати 46 автобусів та електробусів

Міністерство інфраструктури звернулося до Європейського інвестиційного банку з пропозицією ініціювати у 2020 році новий проєкт «Міський громадський транспорт України ІІ». Про це йдеться у «Євроінтеграційному дайджесті № 122», що посилається на повідомлення заступниці Міністра інфраструктури з європейської інтеграції Наталії Форсюк.

За словами пані Форсюк, пропозиції органів місцевого самоврядування з 23 обласних центрів України вже опрацьовані Міністерством інфраструктури та направлені на розгляд ЄІБ. Містам Південно-Східного регіону з населенням понад 100 тисяч термін подачі заявок продовжено.

Які українські міста отримають фінансування для відновлення об’єктів інфраструктури, буде відомо вже за декілька місяців. Фінансову Угоду між Україною та ЄІБ (Проєкт «Міський громадський транспорт України ІІ») на 200 млн євро планується підписати та ратифікувати Верховною Радою України до кінця 2020 року.

Нагадаємо, що нині  в Україні активно  реалізується перший Проєкт «Міський громадський транспорт України» – фінансова угода між Україною та ЄІБ, ратифікована Законом України від 12.04.2017 № 2009 VIII.

Ним передбачено реалізацію 21 підпроєкту  в 11 містах України. На сьогодні ЄІБ вже погодив виділення фінансування 13-ти із 21-го підпроєктів з розвитку міського пасажирського транспорту на загальну суму 176,2 млн євро, які після проведення тендерних процедур – до кінця цього року та на початку наступного, будуть спрямовані на придбання понад півтисячі одиниць міського транспорту для комунальних підприємств.

Зокрема, Запоріжжя в рамках цього проєкту отримає 26 електробусів та 20 автобусів для комунального підприємства «Запоріжелектротранс».

Детальніше

Карта з сайту Мінінфраструктури України

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *