ЄС запускає проект з наближення України до спільного з Європою авіаційного простору (офіційно)

ЄС запускає проект з наближення України до спільного з Європою авіаційного простору (офіційно)

Державна авіаційна служба України (ДАСУ) та консорціум під керівництвом Управління цивільної авіації Великої Британії (UK CAA) 15 березня проведуть зустріч з нагоди запуску проекту ЄС «SAFER-U: Розвиток авіаційної законодавчої бази України шляхом наближення до законодавства ЄС». Про це сповіщає прес-служба Представництва ЄС в Україні

Трирічний проект SAFER-U відіграватиме ключову роль у впровадженні положень Угоди про Спільний авіаційний простір (САП) між Україною та ЄС. Проект допомагатиме Державній авіаційній службі України наблизити правила безпеки польотів в Україні до стандартів ЄС.

Довідкова інформація: Проект SAFER-U впроваджується консорціумом, що складається з CAA International (CAAi), що входить до складу Управління цивільної авіації Великої Британії (CAA), Агентства з безпеки польотів та авіаційної безпеки Іспанії (AESA) та Міжнародного та Іберо-Американського фонду державного управління та громадської політики (FIIAPP). Тривалість проекту становить три роки (2019-2021). Бюджет проекту − 2.5 млн євро.

CAAi, підрозділ технічного співробітництва Управління цивільної авіації Великої Британії, очолює консорціум. СААі засновано в 2007 році для того, щоб допомогти авіаційним організаціям розробляти та впроваджувати найкращі зразки законодавчих ініціатив та відповідати міжнародним стандартам.

AESA – авіаційне агентство Іспанії , яке здійснює нагляд за дотриманням стандартів цивільної авіації в країні і забезпечує технічне співробітництво з третіми країнами для сприяння та вдосконалення безпеки польотів, авіаційної безпеки та конкурентоспроможності авіаційного сектору.

FIIAPP – державна організація, що входить до системи міжнародного співробітництва Іспанії. Мета FIIAPP − вдосконалення інституційної структури та функціонування державної системи за допомогою проектів, які сприяють обміну досвідом між адміністраціями.

 

(Visited 69 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *