ГО Запорізької області можуть отримати кошти на проекти з національно-патріотичного виховання (Офіційно)

ГО Запорізької області можуть отримати кошти на проекти з національно-патріотичного виховання (Офіційно)

У 2020 році Мінмолодьспортом України оголошено конкурс проектів з національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства. Про це сповіщає Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Конкурсні пропозиції подаються на розв’язання таких пріоритетних завдань.

  •  Формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді.
  •  Популяризація національної духовно-культурної спадщини.
  •  Підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення та героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України.
  •  Ушанування пам’яті жертв окупаційних режимів, зокрема Голодомору 1932-1933 років і масових голодів 1921-1923 і 1946-1947 років, депортації кримсько-татарського народу.
  •  Збільшення чисельності членів громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді.
  •  Збільшення чисельності молоді, що готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Підготовка громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Максимальна сума фінансової підтримки одного проекту за рахунок коштів державного бюджету не перевищує 500 тис. грн. Інститут громадянського суспільства, який буде визнано переможцем конкурсу, повинен взяти участь у співфінансуванні реалізації проекту в розмірі не менше 15% необхідного обсягу фінансування.

При плануванні видатків також слід враховувати, що проекти мають бути орієнтовані на рівний доступ до участі в них жінок та чоловіків, у тому числі щодо отримання та поширення будь-якої інформації у національно-патріотичному середовищі або щодо реалізації політики у національно-патріотичній сфері.

Громадська організація може подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Більш детальну інформацію про умови конкурсу можна дізнатися за посиланням

 

(Visited 17 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *