Глава Нацбанка подал Президенту заявление об отставке

Глава НБУ подав у відставку

Фото: Яків Смолій (bank.gov.ua)
 
Председатель Национального банка Украины Яков Смолий написал и подал Президенту Украины заявление об увольнении в связи с отставкой по собственному желанию.

Об этом сообщает пресс -служба НБУ.

«Голова Національного банку Яків Смолій написав заяву про звільнення через систематичний політичний тиск

Сьогодні Голова Національного банку України Яків Смолій написав та подав Президенту України заяву про звільнення у зв’язку з відставкою за власним бажанням.

«Протягом тривалого часу на Національний банк України здійснюється систематичний політичний тиск. Це унеможливлює ефективне виконання мною як Головою покладених на мене обов’язків керівництва діяльністю Національного банку та взаємодію з іншими державними органами. Своєю відставкою я прагну застерегти від подальших спроб підірвати інституційні основи центрального банку в Україні», — заявив Яків Смолій»

(bank.gov.ua/ua/news/all/golova-natsionalnogo-banku-yakiv-smoliy-napisav-zayavu-pro-zvilnennya-cherez-sistematichniy-politichniy-tisk?fbclid=IwAR0smqMTWKTTnUGbs8ZLegEBJH5oTyFB4N-inTuccKkpCeq0EMOxMq0kKtQ)

 

На изображении может находиться: облако, небо и на улице

Заява Правління Національного банку щодо відставки Голови Якова Смолія

Члени Правління Національного банку України поважають рішення Голови Національного банку щодо відставки та розділяють його перестороги щодо систематичного політичного тиску.

Правління вважає своїм обов’язком наразі продовжувати роботу для збереження макрофінансової стабільності та інституційної спроможності Національного банку.

Правління закликає Президента, Уряд та політиків ефективно взаємодіяти з центральним банком та дати Національному банку змогу виконувати функції, покладені на центральний банк Конституцією України та Законом України «Про Національний банк України».

 
(m.facebook.com/story.php?story_fbid=2612299975650825&id=1486424778238356)

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *