Финал «Голосу країни-10» пройдет 26 апреля в особом формате

Деньги, полученные от голосования зрителей, передадут украинским врачам.

Учитывая важность соблюдения всех условий карантина, суперфинал десятого сезона «Голосу країни», во время которого будет названо имя победителя, пройдет 26 апреля на телеканале «1+1» в особом формате. Об этом сообщает пресс-служба «1+1». «В финале «Голосу країни» соединятся современные технологии, чрезвычайно актуальный во всем мире диджитал-формат и сила голоса участников», — отметили в пресс-службе.

 

https://img.tsn.ua/cached/1586942802/tsn-39e40e7436a3d6b560ed018f4e4f6552/thumbs/470x180/3e/03/484cc380a9887907930129ac8073033e.jpeg

 

Фінал проєкту «Голос країни-10» через карантин відбудеться в особливому форматі

Гроші від голосування передадуть українським лікарям.

Суперфінал десятого ювілейного сезону «Голосу країни», під час якого буде назване ім’я переможця, відбудеться 26 квітня на телеканалі «1+1» в особливому форматі, з огляду на важливість дотримання всіх умов карантину.

У фіналі «Голосу країни» поєднаються сучасні технології, надзвичайно актуальний у всьому світі діджитал-формат та сила голосу учасників.

На телеканалі «1+1» прийняли рішення зробити суперфінал ювілейного сезону благодійним – усі вилучені кошти від голосування та продажу реклами під час випуску підуть на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих на COVID-19.

Для них придбають захисні костюми, респіратори та інше обладнання, якого зараз так не вистачає для захисту здоров’я лікарів.

Умови голосування за переможця залишаються незмінними: віддати голос за свого фаворита глядачі зможуть здійснивши телефонний дзвінок, надіславши SMS-повідомлення або проголосувавши у додатку «1+1 Video».
Читайте також:

«Голос країни-10»: мама Дана Балана запалила сцену проєкту весільною піснею

Нагадаємо, ювілейний сезон вокального шоу «Голос країни» відзначився не лише сильними голосами та унікальними тембрами учасників, а ще й низкою нововведень на проєкті.

Так, на етапі «нокаутів» організатори повідомили, що тренери отримують право на «крадіжку», і кожна команда зіркових тренерів поповнилася на одного учасника; тренери ПТП з NK вперше за всю історію шоу створили дует на проєкті серед учасників своєї команди, а у зв’язку з введенням та продовженням карантину через COVID-19 на телеканалі «1+1» прийнято рішення внести зміни до графіку трансляції вокального шоу – глядачі мали змогу переглянути чотири епізоди етапу «нокаути» замість двох.

Дивіться суперфінал «Голосу країни» 26 квітня, голосуйте за улюблених виконавців та підтримуйте українських медиків, не виходячи з дому.

 

tsn.ua/glamur/final-proyektu-golos-krayini-10-cherez-karantin-vidbudetsya-v-osoblivomu-formati-1528434.html

 

(Visited 27 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *