Енергодарців попереджають про можливі наслідки заяв на автоматичну оплату комуналки

Енергодарців попереджають про можливі наслідки заяв на автоматичну оплату комуналки

Останнім часом в соціальних мережах доволі жваво обговорюється інформація про те, що адміністрація Запорізької АЕС підписала договір з керуючою компанією «Місто для людей Енергодар». Про це повідомляє «Медіа Центр Енергодар». І, начебто, його наслідком стане те, що відтепер з заробітної плати працівників Запорізької АЕС буде автоматично вираховуватися вартість послуг, які надаються керуючою компанією «МДЛ».

За коментарями щодо наслідків «Медіа Центр Енергодар» звернувся до правозахисника, адвоката Владислава Дьяченко. Владислав Віталійович підкреслив: утримання коштів з заробітної плати кожного працівника та їх перерахування будь-куди, в тому числі й за комунальні послуги, може відбуватися лише за письмовою згодою самого робітника.

Водночас адвокат застерігає працівників ЗАЕС від написання заяв на утримання коштів за послуги керуючої компанії: “Окрім вирахування поточних щомісячних платежів, є велика вірогідність того, що з вашої заробітної плати також будуть утримувати й заборгованість перед «МДЛ», яка набігла з моменту приходу компанії в Енергодар [за умови, що ви, як і переважна більшість городян, не платили].  Тому підписавши заяву, будьте готові, що з вас можуть автоматично стягнуть борг. Коректно він нарахований чи ні, то вже інша справа”.

(Visited 40 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *