Еко-активістку Ірину Пірогову призначено помічницею голови Запорізької ОДА

Еко-активістку Ірину Пірогову призначено помічницею голови Запорізької ОДА

Під час наради з керівниками структурних підрозділів голова Запорізької ОДА Олександр Старух ОДА представив у якості своєї помічниці з питань екоогії відому еко-активістку Ірину Пірогову. Про це він повідомив на своїй сторінці на Фейсбуці.

Ірина Пірогова фото
Ірина Пірогова під час засідання “круглого столу” в рамках проєкту “Громадськість за зелене європейське Запоріжжя”
Ірина Пірогова – голова Запорізької організації «Всеукраїнської екологічної ліги», одна з найактивніших лідерок громадянського суспільства у сфері екології, зокрема, впровадження моніторингу стану атмосферного повітря.

“МИГ” добре знайомий з пані Іриною по співпраці в українсько-польському проєкті “Громадськість за зелене європейське Запоріжжя” (травень-вересень 2019 року), а також по інших ініціативах.

Представники громадянського суспільства, що тривалий час займаються екологічною проблематикою у Запоріжжі, радо сприйняли це призначення і побажали Ірині Піроговій успіхів. Бо сьогодні її досвід має допомогти у розв’язанні низки конфліктних питань.

Перше завдання, яке від Олександра Старуха отримала Ірина Пірогова спільно з керівництвом профільного департаменту екології, – доручення розібратися з конфліктом навколо будівництва кар’єру з видобутку каоліну поблизу міста Вільнянськ.

Олександр Старух фото
Голова Запорізької ОДА Олександр С тарух
“Протистояння між місцевою громадою та фірмою, що планує видобувати на території каолін, там триває уже понад два роки. Місцевих жителів турбує власна безпека та здоров’я.

З іншого боку, ініціатори спорудження кар’єру можуть створити нові робочі місця і поповнити місцевий бюджет новими податками.

Чекаю пропозиції від робочої групи для прийняття зважених управлінських рішень”, – зазначив Олександр Старух.

(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *