Дві запорізькі школи отримають сучасні медіа-студії

Дві запорізькі школи отримають сучасні медіа-студії

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки конкурсу Youth MediaLab 2019-2020*. У ньому взяли участь 500 шкіл та закладів позашкілля. З-поміж них  експерти конкурсу відібрали 20 фіналістів.

Приємно сповістити, що Запоріжжя не загубилося серед юних знавців медіаграмотності. Переможцями конкурсу від Запорізького регіону стали Запорізький навчально-виховний комплекс №41 та Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум». Тепер у них обладнають сучасні медіа-студії, де учні зможуть створювати якісніші матеріали для своїх редакцій. А впродовж 2019-2020 навчального року вчителі та редакції пройдуть спеціальне навчання, під час якого їм розкажуть, як правильно користуватися обладнанням та для яких завдань його можна використовувати.

*Youth MediaLab – соціальна та некомерційна програма розвитку шкільних та молодіжних медіа в Україні. Освітній проєкт реалізується МОН та Мінінформполітики України спільно з громадською організацією Change Communication («Комунікації для змін») за підтримки Проєкту міжнародної технічної допомоги «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується агентством США з міжнародного розвитку (USAID), та Google Україна.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *