Четверо юних запоріжців готуються до Міжнародної молодіжної наукової олімпіади IJSO

Четверо юних запоріжців готуються до Міжнародної молодіжної наукової олімпіади IJSO

Мала академія наук України оприлюднила результати І заочного етапу І Всеукраїнського національного відбору учасників Міжнародної молодіжної наукової олімпіади (International Junior Science Olympiad, IJSO)

Це одна з 12-ти найпрестижніших світових наукових олімпіад для молоді, спрямованої на популяризацію науки та природничих дисциплін.

Її унікальність – у міждисциплінарності. Вона проводиться одночасно з трьох предметів – фізики, хімії, біології. Після реєстрації та заповнення форми учасники віком до 15 років пройшли онлайн-тестування – по 10 завдань з кожної дисципліни].

Приємно повідомити, що серед 110 учасників наукового змагання з усієї України, які пройшли перший [заочний] і запрошені до другого [очного] етапу, – четверо запорізьких школярів.

Це Ярослав Адамов із загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів КЗ вищої  освіти «Хортицька національна   навчально-реабілітаційна   академія» ЗОР, а також Олександр Мироненко, Семен Хлебников і Ольга Чиньонова – усі троє навчаються у Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 99.

Бажаємо нашим юним науковцям перемог у наступних етапах!

Довідково:

Переможці І етапу будуть долучені до спільноти учасників олімпіади, де отримають методичну та організаційну підтримку в підготовці до наступних етапів від експертів Національного відбору.

Учасники І–ІІІ етапів відбору отримають сертифікати участі, дипломи переможців та пам’ятні призи.

Шість переможців Національного відбору отримають право представляти Україну на міжнародному фіналі «IJSO-2020», що проходитиме в грудні 2020 року в місті Франкфурт-на-Майні [Німеччина].

Найкращі 100 учасників отримають право бути офіційними гідами Міжнародної молодіжної наукової олімпіади у 2022 році, яка відбудеться в Україні.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *