Червоних лисиць будуть вакцинувати з літаків

Червоних лисиць будуть вакцинувати з літаків

Напружену ситуацію зі сказом серед хижаків у Запорізькій області будуть вирішувати шляхом проведення масової вакцинації. Червоних лисиць будуть приманювати ароматними ампулами, що розкидають з літаків.

У Запорізькій облжержадміністрації відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, на якому розглядалися деталі проведення осінньої кампанії 2018 року з пероральної імунізації диких м’ясоїдних проти сказу та  посилення заходів щодо профілактики та боротьби зі  сказом і африканською чумою свиней на території Запорізької області.

Йшлося про напружену ситуацію зі сказом тварин у Запорізькій області, що склалася в останні роки. Для покращення ситуації передбачається проведення вакцинації м’ясоїдних на всій території області протягом трьох–п’яти  років двічі на рік.

Уперше за останні роки на державному рівні виділено кошти для проведення такої кампанії. У Запорізькій області цю роботу заплановано провести наприкінці жовтня – початку листопада. Вакциновані принади будуть розкидані з повітря за допомогою літаків АН-2. У тій частині області, яка підпадає під заборону польотів літаків, вакцинація буде проводитись пізніше наземним способом.

На засіданні також обговорили епізоотичну ситуацію з африканської чуми свиней у світі, на кордонах України та стан справ з її профілактики на території області.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *