«Черкаські Мавпи» вирвали перемогу у «Запоріжжя» в останній атаці

«Черкаські Мавпи» вирвали перемогу у «Запоріжжя» в останній атаці

Заключний матч «Кубка Прометея» залишив команду Валерія Плеханова без перемог на турнірі 

6.09.2020. БК «Черкаські Мавпи» – БК «Запоріжжя» 81:79 (17:16, 13:16, 32:16, 19:31)

«Мавпи»: Бондаренко (2 + 4 передачі), Романовський (6), Джонс (24 + 10 підбирань + 5 передач), Дзюба (8 + 4 підбирання), Скапінцев (9 + 6 підбирань) – старт; Нагорний, Руслов (3 + 6 передач – 5 втрат), Хаджифейзович (12 – 4 втрати), Конєв (14 + 5 підбирань), Сергєєв (3).

Головний тренер: Максим Міхельсон

Запоріжжя: Кеффі (19 + 5 передач + 3 перехоплення), Сізов (9 + 4 підбирання), Форчун (21 + 5 підбирань + 5 передач – 4 втрати), Мальчевський (13), Тихонов (7 + 5 підбирань) – старт; Тітов (3), Грицак (1 + 6 підбирань), Міхєєв (6), Морозов.

Головний тренер: Валерій Плеханов

Впродовж останніх сезонів «Запоріжжя» та «Черкаські Мавпи» неодноразово влаштовували цікавий трилер в очних дуелях із розв’язкою на останніх секундах. Зустріч на передсезонному турнірі лише закріпила цю традицію, подарувавши вболівальникам інтригуюче протистояння. Хоча у певний момент здалося, що інтриги вже не буде.

До великої перерви команди припустилися занадто багато помилок – кульгала реалізація, гравці збирали непотрібні фоли. Так, Андрій Грицак ще в стартовій чверті «назбирав» три персональних… Загалом перша половина минула у рівній боротьбі з обопільною кількістю помилок. Лідер на майданчику змінювався часто, проте жодній з команд не вдавалося суттєво заволодіти перевагою. У статусі переможців на велику перерву йшли гравці БК «Запоріжжя – 32:30.

Третю чверть підопічні Валерія Плеханова воліли б забути якомога швидше. Зі старту – 0:7, потім триочковий Володимира Конєва дозволив «Мавпам» вперше у матчі отримати двозначну перевагу – 44:33. Впродовж трьох з половиною хвилин ривок команди Максима Міхельсона досяг 15:1, а далі 21:3. Перед заключною чвертю БК «Запоріжжя» поступався 48:64, маючи при цьому 13 нереалізованих штрафних.

Проте, як зазначалося вище, протистояння з «Черкаськими Мавпами», мають свою особливу ауру. Швидко ситуація обернулася в іншій бік. Ривок «Запоріжжя» зі старту чверті 13:1, і після дальніх влучань Форчуна, Кеффі й Мальчевського на табло світилися майже рівні цифри – 65:64. Баскетболісти «Черкаських Мавп» оговталися так само за рахунок дальньої артилерії, швидко повернувши собі перевагу – 74:66. На той момент запоріжці залишилися без Віталія Мальчевського, який перебрав ліміт фолів. Як і в учорашній грі з «Київ-Баскетом» у вирішальні хвилини своєчасно вистрілив Іван Міхєєв. Це дозволило «Запоріжжю» знову дістати суперника в рахунку на останній хвилині гри – 79:79. Також варто віддати належне Андрію Грицаку, який на фол траблі відборовся фактично всю заключну чверть, але змушений був зупиняти фолом кращого гравця «Мавп» Лакі Джонса у клатчі. Можливо, саме Андрія не вистачило у захисті під час останньої атаки матчу, коли Нікіта Руслов все-таки приніс черкасцям перемогу – 81:79.

Три поєдинки на «Кубку Прометея» – це насамперед досвід для оновленої команди Валерія Плеханова. У повному складі запоріжці працюють зовсім нещодавно, та ще й травмувався один з легіонерів Аурімас Маяускас, але обов’язково спробують порадувати передсезонними перемогами вже на домашньому турнірі 11-13 вересня в палаці спорту «Юність», який, нагадаємо, відбудеться із глядачами.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *