БК Запоріжжя поступився чинному володарю Кубка України

БК Запоріжжя поступився чинному володарю Кубка України

У першому матчі чвертьфіналу вирішальною стала перевага «Дніпра» на підбираннях

БК «Запоріжжя» – БК «Дніпро» 66:75 (12:12, 21:27 12:14, 21:22)

Запоріжжя: Столлворт (14 + 6 підбирань + 8 передач), Рендольф (18), Мироненко (14 + 6 підбирань), Шевченко (4 + 6 підбирань), Сандул (4 + 9 підбирань) – старт; Кожем’якін (7), Тітов (2), Нємцу, Міхєєв, Буц

Головний тренер: Валерій Плеханов

Дніпро: Дугат (8 + 12 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення – 5 втрат), Закурдаєв (15 + 5 підбирань), Глєбов (7 + 8 підбирань), Тимофеєнко (12 + 5 підбирань), Корнієнко (9 + 7 підбирань + 6 передач) – старт; Чумаков (3), Шундель (7), Сізов (11 + 9 підбирань)

Головний тренер: Денис Журавльов

Обидві команди підійшли із втратами до кубкового протистояння: «Запоріжжя» не дорахувалося Дмитра Липовцева, а «Дніпро» – Кирила Фесенка і Іссуфа Санона. У стартовій чверті суперники довго пристрілювалися, що й позначилося на низькому відсотку реалізації кидків з гри. За нічийного результату 12:12 дніпряни мали тотальну перевагу на підбираннях (19/9), але запоріжці нівелювали цю прогалину за рахунок перехоплень (5/0) і меншої кількості втрат (1/6). Ударно розпочав поєдинок Брендон Рендольф, який відвантажив супернику 9 очок ще в стартовій чверті.

Після першої перерви «Дніпру» вдалося заволодіти перевагою, коли Максим Закурдаєв знайшов власний кидок на периметрі. Він реалізував п’ять дальніх спроб, а гості отримали максимальний гандикап – 31:38. Вдало увійшов у гру з лави Андрій Кожем’якін, який вперше зіграв після травми і допоміг запоріжцям 7 набраними очками. Продовжував феєрити на майданчику Рендольф. Саме американець став найкращим бомбардиром першої половини, накидавши «Дніпру» 17 очок. Проте завдяки повному домінуванні на щитах гості зберігали лідерство 33:39.

У третій чверті боротьба на майданчику вирівнялася. Запоріжці гідно билися з чинним володарем Кубка України, хоча ніяк не могли знайти контраргументів у грі на підбираннях. Знизилася результативність Брендона Рендольфа, але у складі «Запоріжжя» своєчасна допомога надійшла від Андрія Мироненка і Володимира Шевченка. Загальна різниця в рахунку перед заключним відрізком складала для господарів «-7».

До останнього команда Валерія Плеханова прагнула наздогнати суперника. В останній чверті активізувався Лью Столлворт, бився під обома щитами Максим Сандул. За п’ять хвилин до завершення матчу Столлворт влучив трьоху і засвітив «-5» для господарів. На жаль, ротації для подальшого камбеку в «Запоріжжя» не вистачило. Більшість гравців були на фол-траблах, чим користалися дніпряни, які завершили перший раунд кубкового протистояння на свою користь – 66:75. Повідомляють на свйті БК»ЗАПОРІЖЖЯ». Фото Сергій Томко «МИГ».

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *