Бізнес. Освіта. Культура. Програми ЄС

Бізнес. Освіта. Культура. Програми ЄС

Команда проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа» рада представити вам чергову інформаційно-аналітичну інфографіку про програми ЄС, які діють в Україні. Тут ви знайдете інформацію про можливості для бізнесу, освітні, наукові та культурні проекти.

 

Програми для бізнесу:

Ініціатива “EU4Business” націлена на поліпшення бізнес-клімату в країні. Її програми полегшують отримання фінансування для малого і середнього бізнесу, забезпечують навчання та адресну підтримку жінок-підприємців, і тих, хтоі працюють в сфері зеленої економіки. МСП також отримують технічну підтримку щодо узгодження зі стандартами ЄС, що дозволить їм збільшувати експорт та отримувати вигоду від угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС.
Програма COSME – комплекс тематичних підпрограм, що допомагають вирішити проблеми в сфері малого і середнього підприємництва (доступ до фінансування, вихід на нові ринки та вдосконаленням внутрішніх бізнес-процесів), а також підтримати пріоритетні сфери національної економіки  – IT-сфера, туризм, окремі галузі промисловісті.
На сторінці проекту про перспективи та переваги зони вільної торгівлі UopenEU можна знайти новини про можливості, що з’являються в представників малого та середнього бізнесу в ході розвитку партнерських відносин з ЄС, коментарі вітчизняних і міжнародних експертів, урядовців, бізнесменів та активістів, історії успішних українських експортерів, цікаві відеоролики з представниками українського бізнесу, які вже працюють з європейськими партнерами.

Програми в галузі освіти і науки

Еразмус+ – програма Євросоюзу на період 2014-2020 рр., підтримує проекти партнерства, збільшнення мобільності у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Мета програми EU4Youth полягає в сприянні активній участі молоді в суспільстві та її працевлаштуванні в економіці шляхом розвитку тих навичок, які можуть допомогти їм стати лідерами і підприємцями.

Навчальна програма Європейської Комісії eTwinning започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

Програми в галузі культури

«Креативна Європа» – програма Євросоюзу (2014-2020 роки), спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Загалом на підтримку проектів, що дають можливість подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро.

Culture Bridges – програма розвитку українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС. Програма стартувала у листопаді 2017 року та триватиме до жовтня 2020 року.

 

Матеріал підготовлено в рамках проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що втілюється польським Фондом міжнародної солідарності у співпраці з українськими громадськими організаціями «Інтерньюз-Україна» та «Товариство Лева». Проект реалізується за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), а також за кошти Програми «Підтримка демократії», що у свою чергу фінансується з Програми польського співробітництва задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *