Биатлон. Фуркад выиграл спринт в Рупольдинге. Лучшая гонка мужской сборной Украины в этом сезоне (дополнено)

https://xsport.ua/upload/news-photos-1/08-01-20-och/dalle14.jpg

Скриншот видео

Спринт. Мужчины
1. Франция Мартен Фуркад (0+0) 22:41.5
2. Франция Кантен Фийон Майе (0+0) +3,1
3. Германия Бенедикт Долль (0+0) +12,0

8.  Артем Прима (0+0) +27,3
10.  Дмитрий Пидручный (0+0) +34,8
36.  Сергей Семенов (0+0) +1:32,1
37.  Антон Дудченко (0+0) +1:32,6
88.  Богдан Цымбал (1+1) +2:40,6

(www.biathlon.com.ua)

В Рупольдинге состоялся мужской спринт, в рамках которого отличную стрельбу показала вся мужская сборная Украины.

В первую очередь стоит выделить Артема Приму, попавшего в заветную восьмерку. Украинец не мазал на стрельбище, а стоя он отстрелялся всего за 20 секунд – лучший результат в нашей команде.

Также отлично гонка удалась у Дмитрия Пидручного, который немного хуже Примы прошел дистанцию ходом, но также идеально отстрелялся.

Отлично отстрелялись на ноль Сергей Семенов и Антон Дудченко, но их отставание от победителя Мартена Фуркада составило 1 минуту 32 секунды.

 

https://xsport.ua/upload/news-photos-1/08-01-20-och/dalle9.jpg

Скриншот видео

xsport.ua/biathlon_s/news/furkad-vyigral-sprint-v-rupoldinge-otlichnyy-rezultat-primy-i-pidruchnogo_2209898/

 

П’ятий етап Кубка світу в Рупольдингу продовжився сьогодні чоловічим спринтом. І ця гонка стала поки найкращою в сезоні для нашої чоловічої команди! Відразу четверо з п’яти українців, які стартували провели обидва вогневі рубежі без промахів, всі четверо фінішували в заліковій зоні, а двоє – в десятці найсильніших!

Перед стартом гонки основні надії уболівальників покладалися на Дмитра Підручного. Але кращим в команді сьогодні судилося стати не капітану) Артем Прима, який вже в Оберхофі продемонстрував, що знаходиться на правильному шляху до піку форми на чемпіонаті світу,  сьогодні зняв будь-які питання, якщо вони ще залишалися у тих, хто сумнівається!

Стартувавши в першій групі, Прима ідеально відпрацював на вогневих рубежах – не тільки стовідсоткова точність, але і шостий час в гонці по скорострільності! Та ще й хід у Артема був на рівні, особливо на останньому колі, коли українець полетів по трасі, окрилений двома нулями в стрільбі! В результаті Прима фінішував восьмим, і це – другий за якістю особистий результат Артема в кар’єрі! Краще було лише одного разу – коли в сезоні 2013/14 в спринті в Оберхофі він був п’ятим.

Підтримав партнера по команді і Дмитро Підручний, вдруге в сезоні він пробився в десятку кращих. Можливо, стартуй Діма не шостим, а трохи пізніше і маючи більше орієнтирів серед лідерів, то зміг би ще відіграти кілька секунд. Але і в умовах, що склалися результат Підручного відмінний – десяте місце, що дозволяє сподіватися на боротьбу за високі місця в гонці переслідування!

Порадували стрільбою Сергій Семенов і Антон Дудченко, які показали дуже рівні результати відносно один одного. Антон, правда, довше затримався на вогневих рубежах, але був трохи швидше Сергія на трасі. На фініші їх розділили всього півсекунди: Семенов 36-й, Дудченко 37-й.

Богдан Цимбал, який проводив всього другий старт в Кубку світу, потихеньку встановлює для себе нові орієнтири. Сьогодні гонка у нього вийшла дещо краще, ніж в Оберхофі: два промахи проти трьох тиждень тому і новий особистий рекорд по зайнятому місцю. Так, поки лише 88-й результат, але це всього лише ще одна сходинка вгору.

Ну, а в тому протистоянні збірних Норвегії та Франції, яке триває протягом усього сезону, сьогодні перемогу нокаутом здобули французи, які делегували відразу чотирьох своїх представників в квіткову церемонію! Якщо врахувати, що ще двоє фінішували на 12-13 місця, форма французів за місяць до чемпіонату світу просто лякає))

Боротьбу за перемогу вели лідери команди – Мартен Фуркад і Кантен Фійон Майє. Хоча, з огляду на періодичність і різноманітність прізвищ французів на подіумах Кубка світу, лідерство в збірній можна назвати вельми умовним. Мартен, якому сил додавав завойований в Оберхофі жовтий біб лідера, зумів в гострому суперництві здобути свою ювілейну, 80-ту перемогу в кар’єрі! Після двох чистих вогневих рубежів він випереджав Кантена всього на дві секунди, і останнє коло обидва провели в неймовірно напруженому протистоянні! Фуркад, стартувавши трохи пізніше і знаючи графік Фійона Майє, трохи відірвався на початку третього кола, і цього запасу вистачило до фінішу – три секунди на користь лідера загального заліку!

Третє місце на подіумі зайняв Бенедикт Долль, котрий залишив німецьких уболівальників без призового свята. Всі три призери обійшлися без штрафних кіл. Хоча склад подіумної трійки міг бути зовсім іншим, якби були трохи точніше суперники. Місця в квітковій церемонії зайняли норвежець Ветле Сьястад Крістіансен і французи Сімон Дестьйo і Фабьєн Клод – мають по одному промаху у кожного і при цьому ті, хто програв переможцю 22-23 секунди! Гонка переслідування у неділю обіцяє бути інтригуючою!

Як інтригуючою залишається і боротьба в загальному заліку, в якій Мартен Фуркад зараз випереджає двох партнерів по збірній Сімона Дестьйo і Кантена Фіона Майє на 55 і 65 очок відповідно. Але як розгорнеться боротьба в Кубку світу, коли із засідки вискочить Йоханнес Бьо, що зараз опустився на четверту позицію?.. Дмитро Підручний завдяки відмінному спринту відіграв одне місце і піднявся на 18-ту сходинку, а Артем Прима вперше в сезоні увійшов в топ-30 – зараз він 27-й.

Також прорив зробила наша команда і в Кубку націй, скориставшись черговим невдалим виступом італійців. Україна піднялася на сьоме місце, але до збірних Чехії та Швеції, які йдуть попереду, лише 28 і 38 очок відповідно. Сподіваємося на естафету?..

Саме естафетні гонки йдуть далі в програмі п’ятого етапу Кубка світу. Завтра черга біатлоністок – радувати чи засмучувати своїх уболівальників. Побажаємо удачі дівчатам!

Спринт. Чоловіки
1.  Мартен Фуркад (0+0) 22:41.5
2.  Кантен Фійон Майє (0+0) +3,1
3.  Бенедикт Долль (0+0) +12,0

8.  Артем Прима (0+0) +27,3
10.  Дмитро Підручний (0+0) +34,8
36.  Сергій Семенов (0+0) +1:32,1
37.  Антон Дудченко (0+0) +1:32,6
88.  Богдан Цимбал (1+1) +2:40,6

Повні результати гонки тут

www.biathlon.com.ua/ua/comments/10015-rupolyding-2020.-rezulytati-muzhskogo-sprinta

(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *