Українські поліцейські отримали від ЄС захисні засоби на 15 мільйонів євро

Українські поліцейські отримали від ЄС захисні засоби на 15 мільйонів євро

Днями Європейський Союз спільно з Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів (ЮНОПС) передали Національній поліції України високоякісні засоби індивідуального захисту, в тому числі , більше 150.000 респіраторів, 170.000 масок та 60.000 захисних костюмів. Про це повідомляє прес-служба Представництва Євросоюзу в Україні.

Загальна вартість переданих товарів складає понад 15 мільйонів гривень. Закупка та доставка була організована в рамках проєкту «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного управління» (ПРАВО-Поліція)»*.

Посол ЄС в Україні Матті Маасікас зазначив: «Ми передаємо українським поліцейським засоби індивідуального захисту, які суттєво розширять можливості Національної поліції України в умовах епідемії».

Детальніше

Довідкова інформація:

*«Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» («ПРАВО-Поліція») реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проєктів (ЮНОПС) у координації з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС). Загальна мета проєкту — сприяти реформі системи верховенства права в Україні та впровадити передові європейські та міжнародні практики у цій галузі.

(Visited 68 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *