Подібна книжка на Запоріжжі виходить уперше

Подібна книжка на Запоріжжі виходить уперше

Минулого тижня в прес-центрі спілки журналістів відомий співак і композитор Анатолій Сердюк  представив свою нову роботу. На цей раз це була не пісня і не диск, а власна книжка «Щоби бути українцями — говорімо українською».

Це популярне видання призначено тим, хто у своїй діяльності послуговуються українською мовою: журналістам, ведучим радіо й телебачення, держслужбовцям, публічним особам. Подібна книжка на Запоріжжі виходить уперше.

У доступній формі автор застерігає від калькування російських висловів, від стилістичних помилок, подає слова з правильними наголосами, правопис імен і прізвищ, числівників, іншомовних слів, географічних назв, підказує, як уникнути помилок у письмі й мовленні.

Анатолій Сердюк має дві музичні, журналістську й філологічну освіти, протягом кількох років він збирав типові помилки в мовленні, працював зі словниками й правописом, досліджував запорізьку та українську топоніміку.

Книжка вийшла у запорізькому видавництві «Інтер-М» накладом 500 примірників, буде розповсюджена по бібліотеках, продаватиметься в книгарнях.

Фото Олександра Прилепи

(Visited 9 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *