Запрацювали пункти пропуску з окупованим Кримом

https://img.pravda.com/images/doc/e/7/e71ddd6-news-20200615-115545-1592211345.jpg

З 14 червня на виконання розпорядження українського уряду повністю  відновлено пропуск у всіх контрольних пунктах в’їзду/виїзду на межі з тимчасово окупованої території АР Крим.

Джерело: Державна прикордонна служба

***

 

Роботу всіх КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Росією Кримом відновлено в повному обсязі.

З 14 червня на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня № 480 повністю відновлено пропуск у всіх контрольних пунктах в’їзду/виїзду на межі з ТОТУ АР Крим. Протягом 14 червня жодних черг чи затримок не виникало.

У перший день відновлення роботи КПВВ на окуповану територію України пропущено 54 особи, 12 особам окупанти відмовили в пропуску, мотивуючи відсутністю достатніх підстав. З окупованого Криму пропущено 108 осіб. Усі вони будуть проходити самоізоляцію.

Наголошуємо, що Постановою Уряду № 480 внесено зміни в документи, що регламентують порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Згідно з цими змінами під час карантину прикордонники відмовляють у виїзді з тимчасово окупованої території України особам, які не надали згоду на самоізоляцію з використанням електронного сервісу «Дій вдома».

dpsu.gov.ua/ua/news/Robota-KPVV-na-mezhi-z-Krimom-vidnovlena/

 

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *