Запорожцы присоединились к марафону «Перемога у нас в крові»

Запорожцы присоединились к марафону «Перемога у нас в крові»

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

з нагоди Всесвітнього дня донора в Україні відбувся благодійний марафон «Перемога у нас в крові». У соціальних мережах він доступний за хештегом #перемогаунасвкрові. Запорізька область не залишилась осторонь та активно долучилась до зазначеної акції.

Сьогодні у Запорізькому обласному центрі служби крові здали кров керівниця апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова разом із провідними спортсменами, тренерами області. Загалом здали кров 31 особа.

Серед учасників акції також були присутні заступник начальника управління Владислав Ковпак, директори спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, заслужені тренери України Віталій Міхієнко, Олександр Слободенюк, члени збірних команд України з різних видів спорту, майстри спорту України, учні обласної школи вищої спортивної майстерності та інші.

– Я щиро вдячна всім, хто проявив сьогодні відповідальність, сміливість і небайдужість та долучився до Всеукраїнської акції «Перемога у нас в крові». Бути донором – це надзвичайно благородна справа, адже, здаючи кров, ви рятуєте не одне життя. В усьому світі на донорів дивляться з повагою та захопленням. Я також сьогодні по справжньому захоплювалася нашими спортсменами, тренерами та функціонерами. Ви молодці! Ви вмієте не лише перемагати на спортивних аренах, але й допомагаєте іншим людям перемагати їх хвороби, – зазначила Зінаїда Бойко.

Відповідні марафони пройшли в Мелітополі та Дніпрорудному.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *