Запорізький рятувальник Сергій Фомченко у позаробочий час ліквідував пожежу в квартирі сусідів

Запорізький рятувальник Сергій Фомченко у позаробочий час ліквідував пожежу в квартирі сусідів

На вулиці Звенигородській у Дніпровському районі Запоріжжя в житловій багатоповерхівці сталася пожежа. Рятувальник Сергій Фомченко загасив загоряння у квартирі сусідів та не допустив розповсюдження вогню. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Запорізькій області.

О пів на п’яту вечора Сергій повертався додому. Вийшов із ліфта і побачив перелякану сусідку. Жінка розповіла, що в квартирі загорівся диван. В хаті, крім неї, була ще чотирирічна дитина.

Професійний рятувальник наказав жінці забрати з квартири онука та зателефонувати на «101». А сам не став гаяти часу і кинувся всередину.

В одній з кімнат горів диван та постільні речі. У диму було важко дихати. Проте Сергій не розгубився й кілька хвилин заливав вогонь підручними засобами. Тим часом, на місце події прибула чергова варта ДПРЧ-5.

Колеги по службі і сусіди стверджують: саме завдяки тому, що професійний рятувальник вчасно розпочав бій з вогнем, вдалося врятувати квартиру і запобігти значним матеріальним втратам.

Сержант служби цивільного захисту Сергій Степанович Фомченко служить у лавах ДСНС вже 16 років. Наразі він – пожежний-рятувальник ДПРЧ-5.

Бійці ДСНС завжди готові прийти на допомогу!

(Visited 42 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *