Запорізькі школярі зможуть створювати власні соціальні підприємства

Запорізькі школярі зможуть створювати власні соціальні підприємства

Запорізька область увійшла до числа п’яти регіонів України, у яких буде реалізовуватися українсько-німецький проект з розвитку соціального шкільного підприємництва. Ініціатива під назвою «Social Student Companies to Activate the Youth» реалізується у співпраці організацій School of ME та ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Партнером проєкту у Запорізькому регіоні став запорізький благодійний фонд «Імпульс.ЮА», який впродовж вже трьох років займається неформальною освітою для дітей та молоді. Про це повідомив керівник фонду Микола Колодяжний.

В межах проекту передбачено декілька етапів:

  • короткі воркшопи з розвитку шкільного соціального підприємництва для широкого кола зацікавлених шкіл Запорізького регіону,
  • поглиблене навчання для команд чотирьох навчальних закладів,
  • фінансування ініціатив з розвитку шкільних соціальних підприємств двох найактивніших з цих шкіл.

Окрім того, команда школи, яка зарекомендує себе найкраще на загальнонаціональному рівні, поїде на спеціальне стажування до Німеччини.

Про це ініціатори та експерти проекту розповіли на «круглому столі», який відбувся у онлайн-форматі за участі представників міського та обласного Департаментів освіти. Запорізькі освітяни в цілому схвально відгукнулися про ініціативу, але звернули увагу на необхідність добровільності та вмотивованості залучення шкільних команд до проекту.

Наступним етапом має стати підписання меморандумів про співпрацю між організаціями-ініціаторами та місцевими органами освіти, та проведення конкурсу на участь у проекті серед шкіл Запорізької області.

Попередньо конкурс буде оголошено у січні наступного, 2021 року.

За інформацією про ініціативу можна слідкувати на сторінці проекту schoolofme.me/studbiz, а також на сторінках благодійного фонду «Імпульс.ЮА» impulsua.org та Благодійний фонд “Імпульс.UA”

(Visited 54 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *