Запоріжанка Наталія Ігнатьєва здобула дві премії на «Коронації слова» в номінації "П'єси"!

Запоріжанка Наталія Ігнатьєва здобула дві премії на «Коронації слова» в номінації "П'єси"!

У неділю, 22 листопада, відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” у номінації “П’єси”.

Надзвичайно приємно повідомити, що серед близько 20 авторів з усіх куточків України запорізька драматургиня Наталія Ігнатьєва здобула на ньому дві премії!

П’єса «Звір» отримала першу премію, а п’єса «Карамель» третю.

Із них в українських театрах постануть нові вистави.

Пані Наталія є також професійною театрознавицею і головою громадської організації «Форум-Арт» [Forum-Art], що опікується розвитком українського театрального мистецтва і культурною інтеграцією у світовий простір.

Зокрема, вже тричі «Форум-Арт» провів у Бердянську Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України».

Про роботу Наталії Ігнатьєвою на ниві театрального мистецтва більш детально «МИГ» розповість у найближчих номерах.

Довідково: Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», історія успіху якого нараховує 20 років, є найпрестижнішим українським проєктом, який в царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен.

За п’єсами лауреатів та дипломантів «Коронації слова» створено більше 50-ти театральних постановок в Україні та за її межами (США, Болгарія, Фінляндія).

(Visited 101 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *