ЄС та ЮНОПС допомагають Національній поліції України боротися з домашнім насильством

ЄС та ЮНОПС допомагають Національній поліції України боротися з домашнім насильством

Європейський Союз та Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) передали Національній поліції України дев’ять патрульних автомобілів і дев’ять автомобілів для мобільних груп із реагування на факти домашнього насильства. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

Автомобілі перебуватимуть у розпорядженні управлінь поліції в дев’яти областях України: Кіровоградській, Львівській, Харківській, Одеській, Київській, Вінницькій, Чернівецькій, Полтавській та Хмельницькій.

Крім того, минулого місяця Національна поліція одержала обладнання для дотримання безпеки на дорогах і забезпечення публічної безпеки і порядку, а саме: спеціальні світловідбиваючі жилети, мегафони, ланцюги протиковзання, буксирувальні троси, сигнальні стрічки, троси для запуску двигуна, дорожні конуси та знаки дорожньо-транспортної пригоди.

Обладнання закуплене в межах проєкту «Підтримка реформ у галузі верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» («ПРАВО-Поліція»), що його реалізує Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу в тісній співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні.

Загальна мета проєкту — сприяти верховенству права в Україні та впровадити передовий європейський та міжнародний досвід у цій галузі.

(Visited 18 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *