Загороднюк: По регіонах розіслано листи щодо питання відтермінування від призову 18-річним

Загороднюк: По регіонах розіслано листи щодо питання відтермінування від призову 18-річним

Міністерство оборони надіслало роз’яснювальні листи в регіони України, де головам призовних комісій усіх рівнів надано рекомендації, як розглядати питання про надання відтермінування від призову 18- і 19-річним молодим людям під час проведення призовних кампаній у 2020 році, повідомив уранці в середу міністр оборони Андрій Загороднюк.

“Призовна кампанія-2020. Вчора від Міноборони направлено роз’яснювального листа на усі обласні державі адміністрації з рекомендаціями щодо проведення призовних кампаній у 2020 році. В листі головам призовних комісій усіх рівнів надано рекомендації, як саме розглядати питання щодо надання відстрочки від призову 18 та 19-річним юнакам”, – повідомив міністр оборони у Facebook.

За його словами, це передбачено українським законодавством, а саме законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”.

“Тож, якщо призовники цієї вікової категорії матимуть бажання пройти військову службу в такому віці, їх буде прийнято до лав ЗСУ та інших військових формувань. Це відбуватиметься виключно за їхньою письмовою згодою”, – наголосив Загороднюк.

Він також зазначив, що на час проведення призовних кампаній буде організовано надання консультацій.

ua.interfax.com.ua/news/general/639363.html

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *