З початку року майже 100 тисяч запоріжців злітали за кордон

З початку року майже 100 тисяч запоріжців злітали за кордон

В квітні 2019 року послугами запорізького аеропорту скористалася більша кількість пасажирів порівняно із квітнем минулого року. Про це повідомляє прес-служба КП «Запорізький аеропорт»

За минулий місяць підприємство надало послуги майже 38,5 тисячі пасажирів, перевершивши показники минулого року на 8%. На лініях міжнародних авіаперевезень спостерігається збільшення кількості пасажирів на 11%, тоді як на лініях внутрішнього сполучення зафіксований невеликий спад пасажиропотоку в межах 0,5%.

Загалом за 4 місяці поточного року підприємство продовжує демонструвати стале зростання показників порівняно з аналогічним періодом минулого року. Через запорізьку повітряну гавань пройшли понад 135 тисяч пасажирів, що на 16,5 тисяч (14%) більше ніж минулого року. Так само як і в квітні 2019 року, в перші чотири місяці найбільш популярними виявились міжнародні рейси, на них були перевезені 97341 пасажир. Квитки на внутрішні рейси так само продовжують користуватися попитом, кількість пасажирів на цих напрямках збільшилась на 7%.

(Visited 31 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *