Відбулася дискусія, присвячена урбаністиці та осучасненню Запоріжжя

Відбулася дискусія, присвячена урбаністиці та осучасненню Запоріжжя

На майданчику Zaporizhzhia Public Space відбулася панельна дискусія, присвячена урбаністиці та осучасненню Запоріжжя. Про тренди розвитку міста, проблематику доріг та інфраструктури відвідувачі заходу могли поговорити з профільними експертами, які займаються розробкою рішень цих питань.

Як розповіли в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, протягом двох годин під відкритим небом відбувалася жвава дискусія. Жителів міста цікавили питання, що стосуються інклюзивності місць загального користування, громадського транспорту, велосипедизації та відновлення культурних пам’яток міста, а також поточних ремонтів у різних районах Запоріжжя.

Завдяки панельній дискусії небайдужі містяни привернули увагу представників влади та громадських діячів до реальної проблематики нинішнього устрою міста, з якою вони стикаються щодня: на шляху на роботу, зустрічі з друзями або під час прогулянок своїм районом.

Наступна зустріч з експертами у Zapozizhzhia Public Space буде присвячена питанням екології та відбудеться 20 серпня. Організатори зазначають, вхід на захід вільний і безкоштовний.

Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА)

(Visited 2 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *