УАФ попросила не материться игроков и тренеров из-за хорошей слышимости на пустых стадионах

https://xsport.ua/upload/iblock/f09/f09c60200ce39577401a898dc76fc5ce.jpg

Фото: УАФ

УАФ обратилась к игрокам и тренерам клубов УПЛ о поведении во время матчей чемпионата.

В частности, на официальном сайте «Днепра-1» опубликована информация о рекомендации удержаться от нецензурной лексики во время матча «Днепр-1 – «Мариуполь» из-за хорошей слышимости во время трансляций.

Напомним, все матчи УПЛ будут проходить без зрителей из-за вспышки коронавируса.

xsport.ua/football_s/news/uaf-poprosila-ne-materitsya-igrokov-i-trenerov-vo-vremya-matchey-iz-za-khoroshey-slyshimosti_2244293/

Без рукостискань та лайки

14.03.2020

На передматчевій нараді офіційних осіб та представників команд СК «Дніпро-1» та «Маріуполя» багато уваги приділили наслідкам введення в Україні карантину. Нагадаємо, ця гра, як і інші у турі, відбудеться без глядачів.

За порожніх трибун під час телетрансляції буде особливо чутно усі гучні розмови гравців та тренерів, тому представники УАФ закликали утриматися від нецензурної лексики. Також детально обговорили процедуру привітання команд. Вирішили, що гравці уникнуть рукостискання, а торкнуться один одного ліктями – так, як це було у міжнародних матчах.

Кольори форми, у яких гратимуть команди, не змінилися у порівнянні з матчем тижневої давнини. «Дніпро-1» вийде у синьому, «Маріуполь» — у помаранчевому. Воротарі надягнуть салатовий та сірий светри.

Зустріч на «Дніпро-Арені» розпочнеться о 17 годині. У прямому ефірі її транслюватиме телеканал «УНІАН».

www.scdnipro1.com.ua/без-рукостискань-та-лайки/

 

 

(Visited 26 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *