В Запорожье на мостах через Днепр начались основные строительные работы

В Запорожье на мостах через Днепр начались основные строительные работы

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

на автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя розпочато основні будівельно-монтажні роботи.

Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у Запоріжжі є інфраструктурним об’єктом загальнодержавного значення, який забезпечуватиме транспортний зв’язок між Лівобережжям та Правобережжям України. Запорізькі мости — один з найважливіших інфраструктурних об’єктів нашої країни, який входить до переліку Національної програми «Велике будівництво». Будівництво мостових переходів триває вже 16 років та нарешті  зрушило з мертвої точки, тут активно розпочато основні роботи.

Представники турецької компанії Onur Taahhut Tasimacilik Insaat розповіли, що першочергове завдання мостобудівників у поточному році — реалізувати перший етап будівництва першої черги. Він включає забезпечення проїзду з Правобережної частини міста через р. Дніпро та о. Хортиця по трьом полосам руху мостовими переходами з виїздом на Прибережну магістраль та вул. Тюленіна.

Термін закінчення всього об’єкту — до березня 2024 року. Строк реалізації верхової частини першої черги будівництва – грудень 2022 року.

Для робітників облаштоване мобільне містечко, яке розраховано на проживання 400 осіб. На сьогодні там проживає та працює на будівництві мостів 125 людей, з них 25% працівників – турецькі фахівці.

Найближчим часом планується перевести роботу з будівництва мостових переходів у цілодобовий режим.

*

Запорізький міст — це магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Будівництво та подальша експлуатація автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя дозволить поліпшити транспортне сполучення через р. Дніпро у Запорізькому регіоні, розв’язати існуючі критичні транспортно-соціальні проблеми міста Запоріжжя шляхом створення стабільних і безпечних транспортних зв’язків безперервного руху між право- і лівобережними частинами міста через острів Хортиця.

(Visited 37 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *