Запорожье получило от различных структур 47 проверок и обращений по поводу аэропорта

Запорожье получило от различных структур 47 проверок и обращений по поводу аэропорта

Международному аэропорту «Запорожье» предстоят очередные проверки. На этот раз их будут проводить СБУ и Госавиаслужба. Всего же за несколько месяцев по поводу аэропорта город получил 47 обращений и проверок от различных структур. О сложившейся ситуации сегодня на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук» сообщил городской голова Владимир Буряк.

«Дуже важко в Україні збудувати сучасний аеропорт, але ще важче його відстояти.

З наступного тижня працівники Міжнародного аеропорту «Запоріжжя» знову будуть змушені зустрічати перевірку СБУ разом з Державіаслужбою.

У черговий раз привід незначний. І я не просто так повторюю слово «ЧЕРГОВИЙ». За останні кілька місяців з приводу роботи аеропорту ми отримали більше 30-ти (!) звернень та перевірок від різних структур: СБУ, прокуратури, ДБР, Держаудитслужби, Державної податкової служби… Крім того, відкрито 5 кримінальних проваджень. Це вже давно має ознаки грубого знущання над громадою.

І який же результат цих перевірок? Окрім того, що більшу частину працівників аеропорту буквально завалюють додатковою роботою, відволікаючи від основних обов’язків.

У мене лише одне питання: навіщо все це робиться? Чому стільки уваги саме запорізькому аеропорту, який так активно розвивається?

Вибори? Адже новий термінал, побудований за кошти громади, буде працювати на громаду? Чи когось не влаштовують нові бюджетні рейси, кількість яких постійно зростає?

Яка б не була причина, в черговий раз підкреслюю: аеропорт Запоріжжя – один із стратегічних напрямків розвитку нашого міста! Ми побудували термінал громадою міста, для громади міста та разом його відстоїмо! Можете не сумніватись», – написал мэр.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *