В Запорізькій області жінка отруїлася грибними консервами

Як повідомляє ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоровья України«, 9 квітня у стані середньої важкості до терапевтичного відділення НКП «Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» доставлено жительку м. Пологи з діагнозом «гостре отруєння грибами». В ході проведення епідеміологічного розслідування даного випадку захворювання було встановлено, що отруєння спричинено вживанням консервованих грибів домашнього виготовлення, які були зібрані постраждалою восени 2018 року поблизу ставка в с. Пологи Пологівського району.

Нагадуємо, що у 2018 році в Запорізькій області зареєстровано сімь випадків отруєння грибами, 10 осіб постраждали, в тому числі двоє дітей.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка щорічно складається, ще раз інформуємо Вас: якщо їстівні гриби, які надходять у продаж після відповідного контролю заготівельних організацій, не викликають сумніву щодо якості та видового складу, то гриби, які збирає й продає населення, потребують найсуворішого контролю, оскільки недотримання елементарних правил збирання, зберігання, висушування та використання призводить до більш або менш тяжких отруєнь.

(Visited 101 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *