В Україні за допомогою Швеції з'являться Офіси євроінтеграції

В Україні за допомогою Швеції  з'являться Офіси євроінтеграції

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з Прем’єр-міністром Швеції Стефаном Левеном, де підняв питання двосторонньої співпраці шведського та українського урядів.Про це повідомляє Урядовий портал.

«Уряд України сподівається на підтримку Швеції в рамках Стратегії допомоги для країн Східної Європи на 2021-2027 рр. у створенні по всій території України мережі Офісів європейської інтеграції. Швеція також реалізувала подібний проект, коли знаходилася на шляху до вступу в ЄС», — зазначив Прем’єр.

Він додав, що ці Офіси стануть простором, де українці зможуть отримувати консультативну допомогу та загалом дізнаватися інформацію про можливості, які надає євроінтеграція громадянам. В Офісах також буде надаватися консультативно-правова допомога з базових питань європейського законодавства.

Прем’єр-міністр Швеції зазначив, що Україна є одним із найважливіших партнерів цієї країни, і для неї важливо надавати підтримку Уряду України для здійснення ключових реформ, зокрема, реформи децентралізації.

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *