В поточному році дещо зміниться Порядок та умови надання адресної грошової допомоги

В поточному році дещо зміниться Порядок та умови надання адресної грошової допомоги

Проєкт Порядку, який визначає умови надання громадянам адресної грошової допомоги з обласного бюджету розглянули депутати обласної ради під час засідання робочої групи з вивчення питання збільшення обсягу фінансування Програми сприяння виконанню депутатських повноважень, яке відбулося в обласній раді, 15 січня.

В нараді взяли участь  депутати облради Олег Буряк, Сергій Знаменський, Роман Кузьменко, Ірина Максимова, Тетяна Стулень, Світлана Абдурахманова, Василь Хвостак  й  фахівці управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату облради.

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, депутат облради Світлана  Абдурахманова  ознайомила учасників наради зі змінами, які пропонуються  до чинного порядку, зокрема, щодо розміру грошової допомоги, правил надання такої допомоги, необхідного переліку документів для її призначення і т.д.

Депутати не погодились з пропозицією про обмеження розміру грошової допомоги, що надається одній особі раз на рік в сумі не більше двократного розміру прожиткового мінімуму, запропонувавши не обмежувати суму разової допомоги. Відповідно депутати запропонували відхилити пропозицію про обмеження розміру грошової допомоги, яка надається декількома депутатами (проєктом пропонується, що розмір такої допомоги не може перевищувати двадцятикратний розмір прожиткового мінімуму). Депутати також зауважили на необхідності залишити незмінними вимоги до документів, що подаються заявниками, зокрема, дозволити заявникам подавати лише копії документів медичного закладу про стан здоров’я, без мокрих печаток. Запропоновані  депутатами зміни до проєкту  цього Порядку продиктовані, перш за все, потребами громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують такої грошової допомоги, – переконані народні обранці.

Проєкт Порядку та умови надання з обласного бюджету адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах депутатами Запорізької обласної ради буде доопрацьований департаментом соцзахисту населення ОДА та розміщений на сайті департаменту для ознайомлення. Депутати пропонують розглянути його на найближчій сесії.

 

(Visited 18 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *