В Минобороны рассказали, как проходит осенний призыв

По состоянию на 26 октября в армию на срочную службу призвали 5406 человек, что составляет 40% от запланированного объема.

Как передает Укринформ, об этом сообщает пресс-служба Минобороны (www.mil.gov.ua/news/2020/10/27/plan-z-osinnogo-prizovu-vzhe-vikonano-na-40/)

Як повідомляє інформаційне агентство АрміяInform, план із осіннього призову виконано уже на 40%.

План з осіннього призову вже виконано на 40%

Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у Командуванні Сухопутних військ ЗСУ.

– Станом на 26 жовтня до війська призвано 5406 осіб – це 40 відсотків від запланованого. З них до ЗС України призвано 3959 осіб, до інших військових формувань – 1447 юнаків, – зазначив виконувач обов’язків начальника відділу комплектування рядовим, сержантським складом та призову управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Дмитро Вастьянов.

За його словами, призов триває згідно з затвердженими планами відправок.

– Західний регіон України на 42% виконав план, північний – на 41%, південний на 39%, східний – на 38%, – додав офіцер.

Під час весняного призову у цьому році через відсутність транспортного сполучення юнаків відправляли до навчальних центрів переважно за територіальним принципом – коли призовники, наприклад, з західного регіону спрямовувались до навчальних центрів, розташованих у тому ж регіоні.

-Нині транспортне сполучення в країні працює, тому ми дотримуємось затверджених раніше планів і перерозподіл молодого поповнення між навчальними центрами поки не здійснюється, – зауважив підполковник Дмитро Вастьянов.

Фото – Володимир Лазарєв

armyinform.com.ua/2020/10/plan-z-osinnogo-pryzovu-vzhe-vykonano-na-40/

 

 

(Visited 201 times, 6 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *