У церемонії передачі прапора на довічне зберігання взяли участь захисники Маріуполя, дружини оборонців міста-героя – тих, хто дотепер у полоні.
Прапор України, що майорів над “Азовсталлю” в Маріуполі, передали до експозиції “Україна – розп’яття” у Національному музеї історії України у Другій світовій війні у Києві. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони.
⚡ Начальник ГУР МО України передав до експозиції “Україна – розп’яття” Державний Прапор України, що майорів над “Азовсталлю”
▪ Експозицію розгорнуто у Національному музеї історії України у Другій світовій війні
▪ Щоб передати на довічне зберігання реліквію, що невдовзі стане титульним експонатом музейної колекції свідчень російсько-української війни, разом із генерал-майором Кирилом Будановим до музею завітали захисники Маріуполя. Зазначена реліквія – це Державний Прапор України, що майорів над “Азовсталлю” та, як і поранені воїни, був урятований із пекла сталеварні.
▪ Під час церемонії передачі Прапора керівник вітчизняної воєнної розвідки висловив упевненість, що настане час, коли цей прапор, уже як музейний експонат, знову побуває у вільному українському місті Маріуполь.
▪ На заході були й дружини оборонців Міста-героя – тих, хто дотепер у полоні. Неймовірну силу духу та незламності випромінюють ці мужні жінки. Вони сповнені наснаги й упевненості, вони борються й боротимуться за своїх чоловіків-героїв.
/t.me/DIUkraine/589
Врятований разом із пораненими воїнами прапор стане титульним експонатом музейної колекції свідчень російсько-української війни, повідомили у розвідці.
Разом із генерал-майором Кирилом Будановим реліквію музею передали захисники Маріуполя.
На заході були й дружини полонених оборонців Маріуполя.