Українські полярники оригінально привітали співвітчизників із Новим роком

Вчені з антарктичної станції Академік Вернадський привітали українців із Новим роком.

https://gordonua.com/img/article/14812/63_tn.jpg

Українців привітало 12 членів експедиції   (Скріншот: МОН УКРАЇНИ / YouTube)

Відповідне відеозвернення опубліковано на сторінці Національного антарктичного наукового центру в Facebook, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

«З протилежного боку планети 24-та українська антарктична експедиція хоче привітати всіх українців із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Хочу побажати кожному українцю в Новому, 2020-му році, – нехай Бог дасть розум та душевний спокій, щоб змиритися з тим, чого не можна змінити, і сил та впевненості, аби змінити те, що можна змінити, і мудрості відрізнити одне від іншого», – зазначив один із учасників експедиції.

Зараз на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» перебуває 12 учасників річної експедиції: 10 полярників та дві полярниці. Вони працюють в Антарктиді вже близько 10 місяців.

Вчені вже 10 місяців проводять дослідження в Антарктиді

Вчені з антарктичної станції Академік Вернадський привітали українців з Новим роком.

Відповідне відеозвернення опубліковано на сторінці Національного антарктичного наукового центру в Facebook.

«Хочеться всім нам побажати енергії, сил, здатності долати труднощі і досягати своїх цілей, як це роблять наші вчені в Антарктиді», — йдеться у відео.

Зазначається, що українські зимівники з 24-ї експедиції вже десять місяців проводять дослідження в Антарктиді (nv.ua/ukr/ukraine/events)

 

 

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *